Product was successfully added to your shopping cart.

Nõuanded ostmiseks

Mööbel oma korteri otsida rahul ja teenis nii kaua kui võimalik, see on vajalikud nõuetekohase hoolduse. Esiteks mööbel peab olema seatud teatud viisil. See peab olema paigaldatud nii, et see ei jääks otsese päikesevalguse eest.See võib kaasa tuua pihustiga mööbel. Me ei tohiks panna see ligi radiaatori. Samuti on oluline säilitada korteri teatud niiskus. See on piisavalt on akvaariumi korteris.Niiskus stabiliseerida toalilled. See loob unikaalse mikrokliima mööbel ja aitab märkimisväärselt pikendada selle eluiga. Pehme mööbel lapiga sisustus peaks olema regulaarselt vähemalt kord kuus puhastada tolmuimejaga tema ei kavatse tolmu. Selline mööbel võib koputage sätestatud selle eelnevalt märjaks lehed veega niisutatud ja veidi äädikat.

Nahk mööbel lihtsalt pühkida niiske lapiga.Enamik tolmu kogunud liigestele, et nad peaksid pöörama erilist tähelepanu. Aga ükskõik kui hoolikalt sa ei hoolinud sisustus, kuid ometi on aja jooksul ja näitab erinevaid plekke ja kriimustusi. Kui te kogemata satub polsterdamiseks vedelikuga, peate kohe kuivatada puhta lapiga, nii et see imendub riidesse. Võite värskendada eemaldab plekid, kuid kõigepealt tuleb niisutada kerge seebiveega. Pärast eemaldamist plekk on kuiv ja sa pead kohale taastada nap kangast harja.

Värske plekke kohvi või teed on hästi eemaldada lahendus äädikat ja pesuainega.Kui plekid on vanad, neil on vaja eelnevalt leotada vees. Eemaldamisel plekke nahkmööbel te ei saa kasutada alkoholi, atsetooni ja seebiga. Et hoida nahka heas seisukorras on vaja iga 3-4 kuu töödelda see eriline naha puhastaja. Kui teil on polster kunstnahast, ja sa juhuslikku tema veini, minge kohe eemaldada.Just tupsutage see paber või marli, seejärel pühkige lapiga leotada vees väike kogus alkoholi.

Teine probleem on kinni sisustus tool või diivan närimiskummi. Kustuta see väga lihtne.Võtke veidi kilekotti jää ja kohaldada närimiskummi. Kui nätsu on külmutatud, puhas välja oma nüri esemega. Care puitpindade mööblit piirdub peamiselt pühkides neid hästi välja väänatud lapiga.Pärast seda, mööbel tuleb pühkida kuiva lapiga.Võite teha ka hõõruda mööbel (va köök) toota erinevaid viksid. Sageli jääb poleeritud pinnaga sõrmejäljed. Pind tuleb hõõruda talgi. Kui poleeritud mööbel kriimustatud ja isegi võimatu eemaldada, kuid nad võivad varjata mesilasvaha.On sellised pinnad mahagoni, tamme või pähkli väikeste kriimustuste saab täis nõrk joodilahus.Vahel on jälgi soojad toidud.Nad koristatakse seguga taimeõli ja alkoholi. Juhtub, mööbel mardikad nakatab kahjurid, mis on söömine seinad jalad ja väikesed augud.Selleks, et saada lahti neist, peate pühkida mööbli lahendus naftaleeni bensiini. Järgides neid lihtsaid reegleid ja hoolikalt, keerates oma mööbel, naudid oma kauneid vaateid aastaid.

Mööblifurnituur:
mooblifurnituur.ee
furnituur.eu
ehituseabc.ee


Mööbli keemiline puhastus:
allclean.ee
cleansmart.ee
diivanipuhastus.ee
puhastusteenus.eu
kendra.ee
spsgrupp.ee


Mööblikangad
digesto.ee
abakhan.ee
laviniita.ee