Product was successfully added to your shopping cart.

Transport ja tarneaeg

3. Transport ja tarneaeg
3.1 Tooted tarnitakse Kliendile ajavahemikus, mis on väljatoodud antud toote kirjelduses, või Kliendiga eraldi kokkuleppel.
3.2 Juhul, kui tarneaeg ei vasta Lepingus olevale infole - kohustub CityMööbel.ee teavitama Klienti tarneaja muutustest nii kiiresti kui võimalik.
3.3 Juhul, kui kauba kohaletoimetamisega viivitatakse üle kahe nädala, on Kliendil õigus nõuda CityMööbel.ee-lt lisaallahindlust (allahindluse suurus kooskõlastatakse individuaalselt).
3.4 Kui tellitud tooted on CityMööbel.ee lattu saabunud. Aantakse kaup üle kullerile ning transporditakse Kliendi tarneaadressile, eelnevalt kokkulepitud ajal.
3.5 Kaup toimetatakse tarneaadressi välisukseni (kohaletoimetamine maja ette).
3.6 Sihtkoha muutustest, on Klient kohustatud (3 päeva ette) teavitama CityMööbel.ee klienditeenindust. Adressi muutmine võib tuua muutusi ka transporditeenustes.
3.7 Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle saatelehe alusel. Enne kauba vastuvõtmist on soovitatav ülevaadata toote pakend. Nähtavate vigastuste korral, palume koheselt teavitada sellest CityMööbel.ee klienditeenindust. Allkirjastades saatele, kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend terve ning on rahul pakendi seisundiga (kaup ei ole vigastatud).
3.8 Tasuta mööbli tarne üle kogu Eesti. (kohaletoimetamine maja ette)
3.9 Soovi korral lisatasu eest (40€) tuuakse kaup tuppa.
3.10 Kauba kohaletoimetamise tähtaeg 2-8 nädalat
3.11 Mööbli kokkupanek - 50€